Football Manager Handheld 2014

Football Manager Handheld 2014 5.0.3

Zostań piłkarskim trenerem i poprowadź swoją drużynę do zwycięstwa

Football Manager Handheld 2014 już jest dostępny na iPhone oraz iPad. To najlepsza gra pozwalająca na zarządzanie klubami piłkarskimi. Najnowsza edycja oferuje przeprojektowany interfejs, możliwość tworzenia własnego klubu oraz karierę trenerską w większości krajów. Football Manager Handheld 2014 zapewni wiele godzin rozgrywki największym fanom piłki nożnej, a to wszystko w Waszym iPhone lub iPadzie.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Nowy udoskonalony interfejs
  • Analiza pomeczowa
  • Doskonały ekran główny
  • 3 ciekawe tryby gry
  • Można rozwijać karierę w różnych krajach

Wady

  • Zaledwie kilka nowości w grze
  • Działa najlepiej na mocnych smartfonach

Doskonały
9

Football Manager Handheld 2014 już jest dostępny na iPhone oraz iPad. To najlepsza gra pozwalająca na zarządzanie klubami piłkarskimi. Najnowsza edycja oferuje przeprojektowany interfejs, możliwość tworzenia własnego klubu oraz karierę trenerską w większości krajów. Football Manager Handheld 2014 zapewni wiele godzin rozgrywki największym fanom piłki nożnej, a to wszystko w Waszym iPhone lub iPadzie.

Kariera, wyzwania oraz szansa na utworzenie własnego klubu

Na początku gry w  Football Manager Handheld 2014 mamy możliwość wybrania jednego z 3 trybów rozgrywki. Dostępne są takie opcje jak: kariera, mój klub oraz wyzwanie.

Tryb kariery trwa 30 lat. Możemy zacząć go jako bezrobotni i czekać na ofertę od jakiegoś klubu lub bezpośrednio wybrać jeden z piłkarskich zespołów. Football Manager Handheld 2014 obejmuje ligi z 14 krajów, my do naszej rozgrywki możemy wybrać 4 kraje, w których będziemy obserwować i  rozgrywać mecze. Oznacza to że, możemy karierę rozpocząć jako trener w jednym z Włoskich zespołów, a następnie przenieść się do Hiszpanii, Anglii lub Niemiec. O ile otrzymamy ciekawą ofertę pracy. Niestety w grze nie ma polskiej ligi.

Tryb Mój Klub jest podobny do klasycznej kariery, z tą różnicą, że tworzymy własny zespół do zera. To my decydujemy jak go nazwiemy, jakie ma barwy, jaka jest pojemność stadionu, jaką ma reputację i jak prezentuje się baza szkoleniowa. Ponadto możemy wybrać cały skład z naszych ulubionych zawodników.

Tryb Wyzwanie zmusza nas do spełnienia określonych warunków. Często nie zaczynamy od zera, ale od konkretnej sytuacji w trakcie sezonu. Musimy naszą drużynę uchronić przed spadkiem lub awansować z nią do Ligi Mistrzów. Podstawowa wersja Football Manager Handheld 2014 oferuje kilka wyzwań, dodatkowe możemy dokupić w trakcie rozgrywki.

Najnowsza edycja gry przynosi też zmiany w transferach. Proces ten został poszerzony względem FM 2013. Możemy kupować, sprzedawać i wypożyczać zawodników. Istnieje też wygodny filtr listy zawodników. Podczas poszukiwań wzmocnień w zespole możemy skorzystać z konkretnych parametrów jak pozycja, siła, szybkość, wytrzymałość, technika i wiele innych. Także same negocjacje transferów są mocno rozbudowane. Obejmują między innymi specyficzne klauzule, tak jak ma to miejsce w rzeczywistości.

W Football Manager Handheld 2014 możemy też wesprzeć się obserwatorami, czyli tak zwanymi skautami. Możemy wysłać ich do poszukiwania talentów piłkarskich, czy śledzenia naszych rywali.

Nowy interfejs

Football Manager Handheld 2014 podobnie jak swój komputerowy odpowiednik doczekał się odświeżenia interfejsu. Zupełnie nowy ekran startowy pozwala na doskonały przegląd wszystkich informacji. Wszystko, czego potrzebuje piłkarski menadżer jest pod ręką: kalendarz, aktualna pozycja w tabeli, sytuacja finansowa, statystyki dotyczące piłkarzy i wiele innych. Nowy pasek boczny umożliwia szybki dostęp do głównego menu gry, w którym znajdziemy wiadomości, informacje o klubie, innych rozgrywkach, wyszukiwarkę, opcje oraz informacje o samym trenerze.

Tekstowy komentarz i klasyczna grafika 2D

W trakcie rozgrywania spotkań pojawiło się kilka nowości. Obok klasycznego komentarza tekstowego na ekranie mamy podgląd wszystkich najważniejszych danych statystycznych. W razie potrzeby możemy również podglądać kluczowe momenty akcji w wersji 2D. Szybkość gry możemy zmieniać w zależności od naszych upodobań i aktualnej potrzeby. W trakcie meczu możemy dokonywać zmian taktycznych, czy przekazywać zawodnikom nowe instrukcje. Bardzo przydatny jest raport pomeczowy, w którym ukazane są mocne i słabe strony naszej drużyny.

Najbardziej kompletny Menager w wersji mobilnej

Football Manager Handheld 2014 jest zaawansowaną grą piłkarską, którą powinien znać każdy fan piłki nożnej. Możliwości gry są olbrzymie. Możemy zarządzać praktycznie każdym aspektem rozgrywki, od treningów i szkolenia rezerw, po ustalanie taktyki, finanse i transfery. Po prostu sterujemy klubem piłkarskim.

FM 2014 w wersji mobilnej wymaga sporej mocy obliczeniowej dlatego zalecamy rozgrywkę na dobrych smartfonach z dużą ilością pamięci RAM. Będzie to szczególnie odczuwalne w przypadku gdy gramy na 4 aktywnych ligach jednocześnie.  Football Manager Handheld 2014 gwarantuje wciągającą rozgrywkę dla każdego fana sportu.

Pobieranie Football Manager Handheld 2014 nie jest możliwe. W zamian polecamy pobrać Football Manager Handheld 2015.

Football Manager Handheld 2014

Download

Football Manager Handheld 2014 5.0.3

Opinie użytkowników o Football Manager Handheld 2014